Icerigi Gec


         SENTEX PERDE2006 yılından bu yana İngiltere de ana merkez ve mağazaları ile Dream Curtain Design olarak ana firmamızla faaliyet göstermekteyiz. Sentex Perde 2015 yılında bir yan firma olarak kurulup ilk üç yıl İngiltere merkeze üretim olarak ihracat yapmış ve halen yapmakta olup ayrıca 2018 yılında Türkiye de oluşan taleplere cevap vermek için aktif olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Bu anlamda perde, stor perde, döşemelik kumaş gibi ürün gamlarında dünyaca kendini kanıtlamış markaları mümessillik olarak bünyesine katarak ürün çeşitliliğini ve kalitesini Türkiye pazarına sunmaya başlamıştır.

Sentex Perde bu markaların ürünlerini Türkiye Pazarına getirip alıcısıyla buluşturan bir firma modeli olmakla birlikte ayrıca Dream Curtain Design olarak İngiltere piyasasında yıllardır göstermiş olduğu faaliyet ve oluşan tecrübeyi de Sentex Perdeye aktarıp perde üretimi ve dikiş kalitesiyle müşterilerine ayrıca özel olarak kendi ürünlerini sunmaktadır. Geniş tecrübe ve ürün yelpazesi ile İç Mimarlık Firmalarından tüm bireysel kişilere kadar geniş bir müşteri kitlesine hitap etmektedir.

MENÜ